Özkardişli
Özkardişli

HAKKIMIZDA

Firmamız 2002 yılında Ankara’da Ostim OSB’nde hidrolik alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Özkardişli Hidrolik Makine, iş makinaları sektöründe hidrolik konusunda hizmet vermek üzere kurulmuş; yılların getirdiği birikim ve deneyimle hidrolik alanındaki problemlerin çözümünde önemli bir adres olmuştur. Kuruluşumuz zaman içerisinde üretim yelpazesini genişleterek hidrolik yedek parça, çeşitli ebatlarda dişli üretimi, hidrolik pompa ve motorları, CNC ve NC tezgahlarda istenilen hassasiyetlerle üretme kabiliyetine kavuşmuştur. Firmamız aynı zamanda yaptığı Ar-Geçalışmaları ile ürün çeşitliliği ve kalitesini arttırma yoluna gitmiştir.

MİSYONUMUZ

Modern tesisleri, yılların tecrübesi, sahip olduğu ileri teknoloji ve uzman kadrosuyla alanında lider olma sorumluluğunun bilinci içerisinde kendisiyle olan rekabetini sürdürmekte olan kuruluşumuz; 40 yılı aşkın süredir hidrolik pompa, hidromotor ve hidrolik sistemlerin ayar, revizyon, yedek parça, bakım-onarım işlerini büyük bir ciddiyet ve üstün hizmet anlayışı ile yürütmektedir.

Özkardişli, sürekli yükselen grafiğiyle işinin uzmanı ve güvenilir firma olma mücadelesini hedefinden hiç sapmadan, daima sürdürecek olmanın heyecanını duymaktadır.

VİZYONUMUZ

Firmamız, “Gelişmenin ve hizmetin sınırı yoktur” ilkesiyle çalışmalarını Uluslararası arenaya taşıyarak bu alanda da yeni projelere imza atacaktır.

En önemli ürünümüzün KALİTE olduğunu benimseyerek, KALİTE'nin kontrolü yerine üretimini hedefledik. Bu nedenle üretim prosesini her adımda öncelikli olarak planlayıp, hata önleme çalışmalarına ağırlık vererek KALİTE'nin üretim sırasında doğmasını sağlayacağız.

Müşterilerimize uygun çözümü uygun maliyet ile sorunsuz bir şekilde üretip bütün imkanlarımız ile müşteri memnuniyetinin sağlanması için çalışacağız.

 

Saygılarımızla...